Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Example
eu: Adibide

en: Font size
eu: Letra tamaina
