Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ
