Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Example
lv: Piemērs

en: Font size
lv: Fonta izmērs
