Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Example
hu: Példa

en: Font size
hu: Betűméret

en: black
hu: fekete
