Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Example
ro: Exemplu

en: Font size
ro: Mărimea fontului
