Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Example
ja: 例

en: Font size
ja: フォントサイズ
