Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Font size
lt: Šrifto dydis
