Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
