Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Example
pt: Exemplo

en: Font size
pt: Tamanho do tipo de letra
