Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Example
sv: Exempel

en: Font size
sv: Teckenstorlek
