Reviews (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Author
ca: Autor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: published
ca: publicat

en: Changed
ca: Canviat

en: Oldest first
ca: Els més antics primer

en: not published
ca: no publicat

en: Newest first
ca: Els més nous primer
