Reviews (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Other
da: Anden

en: published
da: udgivet

en: Changed
da: Ændret

en: Oldest first
da: Ældste først

en: not published
da: ikke udgivet

en: Review
da: Gennemgå

en: Newest first
da: Nyeste først
