Reviews (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Oldest first
el: Τα παλαιότερα πρώτα

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα
