Reviews (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
