Reviews (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: published
et: avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: not published
et: avaldamata

en: Review
et: Kontroll

en: Newest first
et: Uuemad enne
