Reviews (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Author
eu: Egilea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: published
eu: argitaratuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: not published
eu: argitaratu gabe
