Reviews (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Author
gl: Autor/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Reviews
gl: Revisións

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: published
gl: publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: not published
gl: non publicado

en: Review
gl: Revisión

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro
