Reviews (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Author
hu: Szerző

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Other
hu: Egyéb

en: published
hu: közzétett

en: Changed
hu: Módosítva

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: not published
hu: rejtett

en: Review
hu: Áttekintés

en: Newest first
hu: Legújabb elöl
