Reviews (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Author
ka: ავტორი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
