Reviews (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး
