Reviews (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Reviews
nl: Inspecties

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Other
nl: Andere

en: published
nl: gepubliceerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Review
nl: Overzicht

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst
