Reviews (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Author
sq: Autori

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Other
sq: Tjetër

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar
