Reviews (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Author
te: రచయిత

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: published
te: ప్రచురితం

en: Oldest first
te: పాతవి ముందు

en: not published
te: అప్రచురితం
