Reviews (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Other
uk: Інше

en: published
uk: опубліковано

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Changed
uk: Змінено

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: not published
uk: не опубліковано

en: Review
uk: Перевірити

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку
