Reviews (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
