Reviews (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Author
hr: Autor

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Review
hr: Provjeri
