Reviews (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Other
ru: Другое

en: published
ru: опубликовано

en: Sort Order
ru: Порядок сортировки

en: Changed
ru: Изменение

en: Oldest first
ru: Старые сначала

en: not published
ru: не опубликовано

en: Review
ru: Проверка

en: Newest first
ru: Новые сначала
