Reviews (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
