Reviews (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Author
bg: Автор

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Other
bg: Други

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано
