Reviews (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Oldest first
bo: རྙིང་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ
