Reviews (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Oldest first
gu: જુનુ પહેલા
