Reviews (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
