Reviews (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: published
pl: opublikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Oldest first
pl: Najstarsze pierwsze

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Review
pl: Podgląd

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze
