Reviews (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Oldest first
th: ที่เก่าแก่ที่สุดก่อน

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน
