Reviews (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Author
tr: Yazar

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Other
tr: Diğer

en: published
tr: yayında

en: Changed
tr: Değişti

en: Oldest first
tr: En önce en eskisi

en: not published
tr: yayında değil

en: Newest first
tr: Önce en yeniler
