Reviews (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Author
vi: Tác giả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: published
vi: đã xuất bản

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Oldest first
vi: Từ cũ đến mới

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Newest first
vi: Từ mới đến cũ
