Reviews (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Oldest first
az: Köhnə ilk

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə
