Reviews (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: published
be: апублікавана

en: Sort Order
be: Парадак вываду

en: not published
be: не апублікавана
