Reviews (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Author
cs: Autor

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: published
cs: zveřejněno

en: Changed
cs: Změněno

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: not published
cs: skryto

en: Review
cs: Revize

en: Newest first
cs: Nejnovější první
