Reviews (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: published
fa: منتشرشده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Review
fa: بازبینی
