Reviews (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: published
fi: julkaistu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Oldest first
fi: Vanhin ensin

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Review
fi: Tarkistus

en: Newest first
fi: Uusin ensin
