Reviews (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
