Reviews (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Author
is: Höfundur

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Review
is: Yfirlestur
