Reviews (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak
