Reviews (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Author
lt: Autorius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: published
lt: paskelbtas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj
