Reviews (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Author
mr: लेखक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
