Reviews (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Other
ps: نور

en: published
ps: خپاره شوي

en: Oldest first
ps: لومړی زاړه
