Reviews (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Author
sk: Autor

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: published
sk: zverejnené

en: Changed
sk: Zmenené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Review
sk: Prehľad
