Reviews (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Author
sv: Författare

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: published
sv: publicerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Oldest first
sv: Äldsta först

en: not published
sv: ej publicerad

en: Review
sv: Granska

en: Newest first
sv: Nyaste först
