Reviews (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Author
ur: مصنف

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
